Census of 4c Deep Blue Green (Scott 211D)

211D-UNC-12

211D-UNC-12
Sound

Notes:
    Provenance:
    • 3/23/1977, Siegel Auction Galleries, 1977 Rarities of the World, Sale 510, Lot 159
    • 10/26/1992, McNall Collection, Sup.
    Certificates:
    • PF 259720 Genuine
    • PF 407192 Genuine